Jump to content
Sign in to follow this  
tom_net

aukcja domen .TV

Recommended Posts

ciekawe ciekawe - MisUszatek napewno się tym zainteresuje! A ja chyba zaczne kupowac domeny tv bo ceny są naprawdę imponujące!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam. Troche niepowazna ta stronka. Przed zamieszczeniem ofert mogliby sie chociaż postarać o poprawne tłumaczenie, np. z samego dołu:

 

juegosAqui.tv

 

Meaning: "Water Games" in Spanish - Google Hits: 148,000,000 for "juegos" | 7,510,000 for "juegos aqui"

Overture June 2007: 231,250 juegos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam oko na taaukcjęale nie sądzę żeby ceny były adekwatne co do realnej wartości. Na pewno premium domains odpadająze względu na ich bardzo wysoką cenę przedłużania i brak gwarancji co do kontynuacji cen.

Lepiej jest polować na te za regfee. Zobaczymy co za ile sięsprzeda....może być ciekawie :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam. Troche niepowazna ta stronka. Przed zamieszczeniem ofert mogliby sie chociaż postarać o poprawne tłumaczenie, np. z samego dołu:

 

juegosAqui.tv

 

Meaning: "Water Games" in Spanish - Google Hits: 148,000,000 for "juegos" | 7,510,000 for "juegos aqui"

Overture June 2007: 231,250 juegos

juegos- gry

agui- tu, tutaj

domeny zwiazane z "juego" sa bardzo popularne i drogie na rynkach hiszpanskojezycznych

 

Mam oko na taaukcjęale nie sądzę żeby ceny były adekwatne co do realnej wartości. Na pewno premium domains odpadająze względu na ich bardzo wysoką cenę przedłużania i brak gwarancji co do kontynuacji cen.

Lepiej jest polować na te za regfee. Zobaczymy co za ile sięsprzeda....może być ciekawie :)

ja tez sie bede przygladal

pomysl na aukcje jest prosty i podoba mi sie

koncentruje sie na jednej domenie .tv

aukcja przebiega w chatroomie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie agui tylko aqui ;] czyli wodne.

 

ps: nie pisz postów pod sobą

dzieki

troche sie gubie czasem :)

sorki za glupie pytanie ale co masz na mysli "pod soba"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam na myśli to, że zamiast pisać dwa posty po kolei powinieneś napisać to w jednym poscie.

(Te post z godziny 9:45 to dwa twoje posty napisane pod rząd, połączone przeze mnie.)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam na myśli to, że zamiast pisać dwa posty po kolei powinieneś napisać to w jednym poscie.

(Te post z godziny 9:45 to dwa twoje posty napisane pod rząd, połączone przeze mnie.)

oki, dzieki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×